Porsche Shift Knob - Aluminum - 356 50-54 SMC-356-53-701-A
5 In stock
P/N: SMC.356.53.701.A
⦿  30 days returns. Buyer pays for return shipping. See details
Porsche Part Number Variation SMC-356-53-701-A SMC.356.53.701.A SMC35653701A SMC 356 53 701 A
Porsche This shift knob is made of solid aluminum and is compatible with both 10mm and 12mm shifters. It comes in a sleek grey color.
Alt. Number: SMC-356-53-701-A SMC35653701A
Material:Aluminum
Model:356
Years:1950-1954
Fits:10mm and 12mm Shifters